Yapılan Etkinlikler  
İtalya Hakkında  
İşbirliği Teklifleri  
İtalya'daki Fuarlar  
Ege'deki İtalyan Firmalar  
Yararlı Linkler  
İtalya'da Tatil Günleri  
Talepleriniz  
İnsan Kaynakları  
Üyelik  
Sık Sorulan Sorular  
İletişim  
 
 
 

 
İzmir İtalyan Ticaret Odası
ISO 9001:2008
kalite belgesine sahiptir
       
   HABERLER
  Pendik Marintürk City Port’ta Deniz Tutkunları Buluşacak..06-11 Ekim 2015 İSTANBUL


Avrupa’nın ilk 5 denizcilik fuarları arasında yer alan, Türkiye’nin ilk ve en eski denizcilik fuarı “Uluslararası İstanbul Boat Show” bu yıl 35. kez düzenleniyor. Deniz üzerinde gerçekleştiriliyor olması, farklı boylarda megayat, süperyat, yelkenli, katamaran ve sürat tekneleri ile çeşitli tekne donanımları, malzemeleri ve aksesuarlarının sergilenmesine olanak sunmuştur. Deniz üzerinde düzenlenen tek marin fuarı olma ayrıcalığına sahip olan İstanbul Boat Show 6 – 11 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecektir.

İstanbul Boat Show’da seminer programları, uygulamalı ve uygulamasız dersler gerçekleştirilecektir. Sektör ve iş dünyasına dair önemli ödül almış tasarımcıların yer alacağı Fuar’da marina sohbetleri, yelken ve kürek yarışları, deniz konulu sergiler gibi katılımcı ve ziyaretçilerin ilgisini çekecek çok sayıda etkinlik düzenlenecektir.

İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan Boat Show’a destek..

İtalya’dan “Uluslararası İstanbul Boat Show”a ziyaretçi getirilmesine yönelik çalışmalar sürdüren İzmir İtalyan Ticaret Odası Başkanı Rebii Akdurak, “ Ege ve İtalya arasında birbirinden güzel projelere imza attık. Odamız, özellikle yatçılık sektöründe bugüne kadar bir çok çalışma yaptı. Her yıl en az bir kez yat ve yatçılık malzemeleri üreten İtalyan ve Türk firmalarını bir araya getirerek bu sektöre verdiği önemi göstermiştir. Sektör temsilcilerine yönelik desteklerimizi fuarlar içinde devam ettirmekteyiz. Yatçılık sektöründe ülkemizde önemli yeri bulunan İstanbul Boat Show Fuarı’na da İtalya’dan sektör temsilcilerini davet ettik. Böylelikle fuarın daha verimli geçmesi için gerekli katkıyı koyduğumuzu düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

   
  << Haber Listesine Git
  © İZMİR İTALYAN TİCARET ODASI design & developed by Tanıdık Ajans