Yapılan Etkinlikler  
İtalya Hakkında  
İşbirliği Teklifleri  
İtalya'daki Fuarlar  
Ege'deki İtalyan Firmalar  
Yararlı Linkler  
İtalya'da Tatil Günleri  
Talepleriniz  
İnsan Kaynakları  
Üyelik  
Sık Sorulan Sorular  
İletişim  
 
 
 

 
İzmir İtalyan Ticaret Odası
ISO 9001:2008
kalite belgesine sahiptir
       
   HABERLER
  ANFAŞ - 28.ULUSLARARASI KONAKLAMA VE AĞIRLAMA EKİPMANLARI FUARI, 18-21 OCAK 2017 ANTALYA


Anfaş Hotel Equipment Fuarı, Antalya Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.
Anfaş Hotel Equipment 28. Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarı 18 Ocak – 21 Ocak tarihleri arasında turizm sektörünün büyüklerini bir araya getiriyor. Düzenlediği organizasyonlar ile öne çıkan Anfaş, Anadolu’da sektörün gelişmesini sağlamak, Antalya’yı fuar ve kongre şehri haline getirmek, şehri fuar sektörünün içinde önemli bir yere sokabilmek gibi hedefleri üstleniyor.

İzmir İtalyan Ticaret Odası, Anfaş Fuarcılık işbirliği ile 18 Ocak – 21 Ocak 2017 tarihlerinde Anfaş Hotel Equipment 28. Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarına  Ege Bölgesi ve İtalyan basınında fuar’ın görünürlüğünü artıracak ve Stand satışına yönelik sektörel çalışmalar yapacaktır.
Sektör ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra sektörsel teknolojilerin de takip edilmesine imkân sağlayan Anfaş Hotel Equipment 28. Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarı, her geçen yıl büyüyen hedefleri ve başarıları da yanında getiriyor.
4 gün sürecek fuar süresince konaklama ve ağırlama sektörü ürün grupları sergilenecek. Fuara, 4 gün boyunca yerli ve yabancı 45 bine yakın ziyaretçi bekleniyor.

   
  << Haber Listesine Git
  © İZMİR İTALYAN TİCARET ODASI design & developed by Tanıdık Ajans