Yapılan Etkinlikler  
İtalya Hakkında  
İşbirliği Teklifleri  
İtalya'daki Fuarlar  
Ege'deki İtalyan Firmalar  
Yararlı Linkler  
İtalya'da Tatil Günleri  
Talepleriniz  
İnsan Kaynakları  
Üyelik  
Sık Sorulan Sorular  
İletişim  
 
 
 

 
İzmir İtalyan Ticaret Odası
ISO 9001:2008
kalite belgesine sahiptir
       
   HABERLER
  ANFAŞ - 24. ULUSLARARASI GIDA VE İÇECEK İHTİSAS FUARI, 15-18 ŞUBAT 2017 ANTALYA


Anfaş 24. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, Antalya Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Anfaş 24. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı 15 Şubat – 18 Şubat tarihleri arasında turizm sektörünün büyüklerini bir araya getiriyor. Düzenlediği organizasyonlar ile öne çıkan Anfaş, Anadolu’da sektörün gelişmesini sağlamak, Antalya’yı fuar ve kongre şehri haline getirmek, şehri fuar sektörünün içinde önemli bir yere sokabilmek gibi hedefleri üstleniyor.

İzmir İtalyan Ticaret Odası, Anfaş Fuarcılık işbirliği ile 15 Şubat – 18 Şubat 2017 tarihlerinde Anfaş 24. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas fuarına Ege Bölgesi ve İtalyan basınında fuarın görünürlüğünü artıracak ve stand satışına yönelik sektörel çalışmalar yapacaktır.
Sektör ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra sektörsel teknolojilerin de takip edilmesine imkân sağlayan Anfaş 24. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, her geçen yıl büyüyen hedefleri ve başarıları da yanında getiriyor.
400 firmanın stant açtığı fuar 18 Şubat'a kadar sürecek. Fuara, 4 gün boyunca yerli ve yabancı 45 bine yakın ziyaretçi bekleniyor.

   
  << Haber Listesine Git
  © İZMİR İTALYAN TİCARET ODASI design & developed by Tanıdık Ajans