İZMİR İTALYAN TİCARET ODASI, İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN TUNÇ SOYER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ / 16.11.2020

İZMİR İTALYAN TİCARET ODASI, İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN TUNÇ SOYER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ / 16.11.2020

16 Kasım 2020 tarihinde İzmir İtalyan Ticaret Odası Başkanı Pietro Alba, Başkan Yardımcısı Şahika Aşkıner, Sayman Enrico Aliberti, Genel Sekreter Eren Alpar ve İtalya Konsolosu Sayın Valerio Giorgio ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer makamında ziyaret edildi.

İzmir İtalyan Konsolosu Valerio Giorgio ve İzmir İtalyan Ticaret Odası Başkanı Pietro Alba, İzmir İtalyan Ticaret Odası’nın tarihi ve gerçekleştirilen etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Tüm katılımcılar tek tek söz alarak Sayın Tunç Soyer’e Odamızın projeleri hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.

Tunç Soyer, İzmir’de meydana gelen korkunç depremin ardından güzel İzmir şehrinin içinden geçtiği trajik dönemin birlikte aşılabileceğini dile getirdi.

İzmir İtalyan Ticaret Odası, depremin yıkıcı etkilerini başarıyla göğüsleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkürlerini iletti. İzmir İtalyan Konsolosluğu ve İzmir İtalyan Ticaret Odası, İzmir kenti ile her zaman işbirliğine hazır olduklarını belirtti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.