TEKSTİL SEKTÖRÜNDE İKİLİ GÖRÜŞMELER VE FİRMA ZİYARETLERİ ORGANİZASONU, 13-16 ARALIK 2022

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE İKİLİ GÖRÜŞMELER VE FİRMA ZİYARETLERİ ORGANİZASONU, 13-16 ARALIK 2022

İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası, 13- 16 Aralık 2022 tarihlerinde Milano, Monza ve Novara’da Türk tekstilcilerine yönelik bir dizi etkinlik düzenledi.
Odamız, organizasyonun ilk günü Milano Moda Enstitüsü’nde “Tüketicilerin yaşam tarzları – gömlek ve takım elbise sektöründe İtalyan pazarında küresel ve yerel trendler” başlıklı bir trend semineri düzenledi.
İkinci gün Odamız Ermenegildo Zegna Group ve Boggi Milano firmalarına ziyaret düzenledi. Türk şirketleri, Zegna firmasında Made in Italy üretiminin mükemmelliğini yerinde inceledi. İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Pietro Alba bir konuşma yaparak İtalya – Türkiye arasındaki ticari ilişkileri artırmanın öneminden bahsederek nazik davetleri için Zegna yetkililerine teşekkür etti. Öte yandan Boggi Milano firmasında da Türk firmalarıyla yapılan görüşmede Türkiye’de üretim konuşuldu.
Odamız, üçüncü ve son gün ise Hilton Milano Oteli’nde Türk üreticiler ile İtalyan alıcılar arasında ikili görüşmeler düzenledi. Organizasyona T.C Milano Konsolosluğu Ticaret Ataşesi Sn. Ahmet Erkan Çetinkayış da katılarak gözlemde bulundu.
No Comments

Post A Comment