DENİZLİ’DE İTALYAN İRTİBAT OFİSİNİN AÇILIŞ TÖRENİ – 16 EKİM 2023

DENİZLİ’DE İTALYAN İRTİBAT OFİSİNİN AÇILIŞ TÖRENİ – 16 EKİM 2023

İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Denizli Sanayi Odası’nda yer alan üçüncü ofisinin açılışı gerçekleşti. 
Açılış töreninde Denizli Sanayi Odası Başkanı Sayın Selim Kasapoğlu ve İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Pietro Alba bir İşbirliği Protokolü imzaladılar.
Etkinliğe İzmir İtalya Konsolosu Sayın Valerio Giorgio, Aydın Sanayi Odası Başkanı Sayın Gökhan Maraş, Meclis Başkanı Sayın Okan Konyalıoğlu, Başkan Yardımcıları Sayın Mehmet Serter ve Sayın Osman Uğurlu, Sanayi Odası üyeleri, DSO Genel Sekreteri Zeren Gerelioğlu, CCI İzmir Genel Sekreteri Eren Alpar ve Denizli’deki CCI İzmir Ofisi Sorumlusu Sayın Burcu Özcan Tarhan da katıldılar.
Açılış töreninin ardından, Denizli’den 30 işletmenin katıldığı bir toplantı gerçekleşti. DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, CCI İzmir Başkanı Pietro Alba ve İzmir İtalya Konsolosu Sayın Valerio Giorgio, Denizli ve İtalya arasındaki ilişkilerin gelişimi için yeni ofisin önemini vurgulayan konuşmalar yaptılar. Daha sonra, Genel Sekreter Eren Alpar bir sunum yaparak İtalya ve Odanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Sunumun sonunda Odaya yöneltilen sorulara yanıtlar verildi. Fuaye alanında, firma temsilcileri Konsolos ve CCI İzmir heyeti ile tanışma fırsatı buldular ve sorularını ve taleplerini iletebildiler.
İzmir Konsolosluğu sınırları içindeki Ege ve Akdeniz bölgelerinde ticaret odası faaliyetlerini genişletme projemiz büyük bir başarı ve yerel firmaların büyük katılımıyla hızla ilerlemektedir. Temel hedefimiz, İtalya ve Türkiye arasında daha fazla işletmenin işlerini geliştirmesine, büyütmesine veya karlı ticaret faaliyetlerine başlamasına olanak tanımaktır.
 
No Comments

Post A Comment