YENİ YIL KUTLAMASI – 12 ARALIK 2023

YENİ YIL KUTLAMASI – 12 ARALIK 2023

İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Yıla Merhaba Dedi!

İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası, yeni yıl coşkusunu İzmir’deki İtalya Konsolosu Sayın Daniele Bianchi’nin onuruna düzenlenen bir kokteylle karşıladı.
Başkan Pietro Alba’nın ev sahipliğindeki etkinlikte, 2023 yılı boyunca elde edilen başarıları kutlamak ve aynı zamanda İzmir İtalya Konsolosu’nun yeni görevine hoş geldin demek amacıyla 110 iş insanı bir araya geldi Alba, açılış konuşmasında, üyelerin özverili çalışmalarının Odanın başarısına katkı sağladığını vurgulayarak, 2024’ün önemli bir yıl olacağını ve Oda’nın kuruluşunun 30. yılını büyük etkinliklerle kutlayacaklarını belirtti.
İzmir İtalya Konsolosu Daniele Bianchi, davet için teşekkür ederek, yoğun katılım sebebiyle İzmir’in sıcaklığını hissettiğini ifade etti. Ayrıca, 2024’ün, restorasyonu yeni tamamlanan İtalya Evi – Casa Italia’da İtalyan kurumlarının bir araya gelerek çalışacakları önemli bir yıl olacağını vurguladı.
Etkinlikte Oda üyeleri ve İtalya ile iş yapan birçok iş insanı bir araya geldi ve güzel bir akşam geçirdi.
Gecelerinin sponsorları Bozzetto Kimya, Exit Global Logistics, Sarıibrahimoğlu Hukuk Bürosu, Simurg Gümrük Müşavirliği oldu.
Katılımcılara ve sponsorlara teşekkür eder, yeni yılın herkes için başarılarla dolu geçmesini dileriz!
 
 
No Comments

Post A Comment